Hakkımızda17 yıllık deneyimiyle uluslararası telefon ve aksesuar piyasasının öncülerinden olan Avrupa merkezli firmamız artık Türkiye’de de satışlarına başlıyor. Geniş ithalat ağımızla tedarik ettiğimiz akıllı telefon, tablet ve her türlü ceptelefonu aksesuarını en yeni, en kaliteli ve en hesaplı ürünlerle Türkiye piyasasına sunuyoruz.  Yurtdışından ithal ettiğimiz ürünler uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra satışa sunulmaktadır.  Misyonumuz; her zaman ilkeli, dürüst ve müşteri odaklı kaliteli hizmet prensibiyle birlikte; yenilikçi ve öncü bir firma olarak müşterilerimize en güvenilir ürünleri sunmaktır.


Tek yapmanız gereken web sitemizden sipariş vermek.  Aksesuarlarla ilgili teknik destek ve satış desteği için 24 saat canlı sohbet hattımız websitemizden hizmet vermekte.  Hemen hemen her türlü marka model (Apple  – Samsung –LG - Sony Ericsson – Nokia - Blackberry vb) cep telefonu aksesuarları ithalatçısı olan firmamız yurt içinde toptan satış ve dağıtım ağıyla hizmet vermektedir. İstediğiniz ürün için bireysel veya kurumsal hesap açarak websitemizden verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketleriyle belirttiğiniz adrese en kısa sürede gönderilir.


Cep telefonu sektöründeki en son yenilikleri ve gelişmeleri sizin için çok yakından takip eden firmamız size en iyi hizmeti verebilmek, en cazip fiyatları sunabilmek adına sürekli gelişim prensibiyle taleplerinize en hızlı şekilde cevap verebilecek teknik altyapısı, müşteri memnuniyeti, güven ve saygı anlayışıyla sektörün lideri olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 


Saygılarımızla,

Telefoncu SK Telekomünikasyon Tic.ve San. A.Ş.